چگونه به سرعت فالوور اینستاگرام داشته باشیم

اینستاگرام یکی دیگر از شبکه های اجتماعی بسیاری است که امروزه در وب فعالیت می کند. این پلتفرمی است که می توانید عکس های خود را به صورت خصوصی یا عمومی به اشتراک بگذارید. اکنون، اگر می خواهید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید، باید شروع به جمع آوری فالوورهای اینستاگرام خود کنید.

در اینجا چند تکنیک قانونی و آزمایش شده برای جذب سریع فالوور اینستاگرام آورده شده است.

حساب های عمومی –

اگر یک حساب خصوصی دارید، فقط دوستان شما هستند که می توانند آنچه را به اشتراک می گذارید ببینند. از این رو، اولین قدم برای جذب سریع فالوور اینستاگرام، عمومی شدن است. برای کسانی که واقعاً نگران حریم خصوصی شما هستند، همیشه می توانید آنچه را که برای اشتراک گذاری انتخاب می کنید بررسی کنید.

هشتگ ها –

اینستاگرام از هشتگ ها برای فیلتر کردن عکس ها استفاده می کند. وقتی عکس‌ها را جستجو می‌کنید، شبکه‌های اجتماعی همه عکس‌ها را با یک هشتگ مشترک نمایش می‌دهند. محبوبیت تنها معیار انتخاب هشتگ برای عکس های شما نیست. همچنین باید از موارد مرتبط استفاده کنید. 3 تعداد ایده آلی از هشتگ ها برای استفاده با عکس شما است.

آپلودهای منظم –

اکانت غیرفعال معمولاً فالوورهای زیادی ندارد. اینستاگرامرها به طور منظم تمایل دارند اکانت های غیرفعال را لغو فالو کنند. از این رو، استراتژی این است که حساب خود را با محتوای جدید، اصلی و فریبنده به روز کنید.

به عنوان یک قانون سرانگشتی، خیلی کم پست نکنید و صفحه خود را پر نکنید. یک عکس روزانه استاندارد خوبی است. Here’s more regarding حذف فالوور فیک stop by our webpage.

استفاده از فیلترها –

چرا باید از فیلتر استفاده کرد؟ خوب، آنها واقعاً ظاهر عکس های شما را بهبود می بخشند و لمس شخصی تر را اضافه می کنند. این حس زیبایی افزوده برای جذب فالوورهای بیشتری که عاشق دنبال کردن کارهای با کیفیت هستند کافی است. قبل از اینکه یک فیلتر خاص را اعمال کنید بررسی کنید که چگونه به نظر می رسد.

کلاژهای تصویری –

به جای آپلود یک عکس تنها، می توانید چندین تصویر را در یک عکس ترکیب کنید. چنین تصاویری با روایت داستان جذاب‌تر هستند. چندین سازنده کلاژ و برنامه ویرایش عکس شخص ثالث پولی و رایگان وجود دارد که می توانید برای این منظور از آنها استفاده کنید.

وقتش درست باشه –

نفس‌گیرترین عکس‌ها در صورتی که آن‌ها را زمانی که کل جامعه اینستاگرام در خواب هستند پست کنید، بیننده‌ای نخواهند داشت. ساعات اوج مصرف در اینستاگرام صبح قبل از کار و عصر بعد از کار است. این زمانی است که اکثر اینستاگرامرها اکانت های خود را چک می کنند. بنابراین، زمان آپلودهای خود را به درستی تعیین کنید.

فالو، لایک و نظر –

نکته دیگر برای افزایش دید خود در اینستاگرام، فالو کردن دیگران است. آنها ممکن است در عوض شما را دنبال کنند. با لایک کردن و کامنت گذاشتن روی عکس‌ها و ویدیوهای دیگران قدمی جلوتر بردارید. احتمالاً توجه صاحب عکس و همچنین دنبال کنندگان او را جلب خواهید کرد. ممکن است آنها را وادار کند که حساب اینستاگرام شما را بررسی کنند و احتمال فالوور را افزایش دهند.

همگام سازی با فیس بوک –

با تسلط فیس‌بوک بر اینستاگرام، اکنون می‌توانید عکس‌های خود را در هر دو پلتفرم با ادغام حساب فیسبوک و اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. به این ترتیب فعالیت اینستاگرام شما در فیس بوک پخش می شود. دوستان فیس بوک که یک حساب اینستاگرام نیز دارند، اگر آنچه را که آپلود کرده اید دوست داشته باشند، شروع به دنبال کردن شما خواهند کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *